Pet Baby Care

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.0 MB
  • Version 17.332
  • Dil İngilizce
  • Firma Girl Games
Pet Baby Care oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yüklemek için indir butonuna basabilir ve bu eğlenceli oyunu kızlarınıza hediye ederek onların çok eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini

Pet Baby Care oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yüklemek için indir butonuna basabilir ve bu eğlenceli oyunu kızlarınıza hediye ederek onların çok eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kızınız bir kedisi olsun istiyor, ancak siz bunun için gerekli olan imkan, zaman ve şartlara sahip değil iseniz, kızınız kedi sevgisinden mahrum kalmamalı. Bu mükemmel oyun kedi sever kızlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir oyundur. Kızlarınız bu eğlenceli oyunu oynamaktan çok büyük keyif alacak, sevimli bir kediye sahip olduğu için çok mutlu olacak.

Pet Baby Care oyununda kızlarınız sahiplendiği kedisinin her türlü ihtiyacını karşılayacak ve onun tüm sorumluluğunu alarak ona çok iyi bir sahip olmaya çalışacak. O acıktığı zaman ona mamasını yedirecek, süt istediği zaman sütünü içirecek, canı sıkılıp da oyun oynamak istediğinde de sevimli oyuncakları ile oynatarak onu eğlendirecek.

Daha Fazla Göster
Pet Baby Care indir